Kurumsal

Firma Profilimiz

Merküt Global Savunma Sanayi A.Ş. 2016’dan bu yana misyon ve vizyon hedefi ile kendi teknoloji tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu uygun çözümler sunuyor.

Müşteri devletlerinin ordularında ihtiyaç duydukları her türlü tank modernizasyonu elektronik silah sistemleri 6×6 ve 4×4 zırhlı personel taşıyıcıları ve orduların ihtiyaç duyduğu askeri ürünlerde müşteri odaklı doğru bir partnerdir.

Yüzde yüz Türk sermayeli bir şirket olan Merküt Global Savunma Sanayi A.Ş. bugün savunma sanayinde Ukrayna devlet işletmesi olan “UKROBORONPROM” un Teknik, desteği ile fikri mülkiyet hakları kendisine ait olan ürünler ile yer alıyor.

Şirketimiz Bölgede savunma sanayi kara araçları ve silah sistemlerinde lider olan “UKROBORONPROM” Türkiye temsilcisi olarak Türkiye’nin Milli Ana Muhabere Tankı olan ALTAY’ ın tank motoru projesinde Ukrayna ile Türkiye arasında transferi gerçekleşen tank motoru projesinde tek temsilcidir.

Vizyonumuz

Merküt Global savunma sanayi kendi teknolojisini üreterek, ürettiği bu ürünlerde milli kimlik özelliğini koruyup müterileri ve çalışanlarının memnuniyetinde herzaman sürekliliği sağlamayı hedefler.

Misyonumuz

Merküt Global Savunma sanayi olarak Misyonumuz Ticari Askeri araçlar ile çeşitli savunma ürünlerini müşteri istekleri doğrultusunda rekabet gücü yüksek ürünler olarak tasarlayıp pazarlamaktır.

Global Varlığımız

Türkiye

Merküt Global Savunma Sanayi A.Ş. Türkiye Temsilciliği

A. Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2818. Cd. No:18 Çankaya / Ankara

T. +90 (312) 240 3100
@. info@merkutglobal.com

İngiltere

Merküt Global Savunma Sanayi A.Ş. İngiltere Temsilciliği

A. 85 Great Portland Street W1W7LT, Fitzrovia, London

T. 0044 203 874 9670
@. info@merkutglobal.com

İngiltere

Merküt Global Savunma Sanayi A.Ş. İngiltere Temsilciliği

A. 1 Knightsbridge Green, SW1X 7NE, Belgravia, London

T. +44 (0) 207 183 3892
@. info@merkutglobal.com

Kalite Politikamız

Merküt Global Savunma sanayi A.Ş. Müşteirlerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en hızlı sürede tesis edecek şekilde müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmetler sağlayarak müteriliernin en değerli tedarikçisi olmaya özen gösteren bir kuruluştur.

Yaptığımız işlerin her noktasında kalite ve sürekli gelişme her bir çalışanımızın görevidir.  Merküt Global Savunma sanayi A.Ş. yönetim sistemi müşteri memnuniyeti sürekli gelişime olan bağlılığımızı yansıtır.  Etkinliğinin sağlanması için kalite hedefleri gözden geçirir.